wwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwww Duce vestea: focoase gasite
Se afișează postările cu eticheta focoase gasite. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta focoase gasite. Afișați toate postările

luni, 18 iulie 2011

Focoasele s-au gasit in boscheti


Romani bucurati-va!!!!!  Focoasele s-au gasit in boschetii de langa gara. De altfel acolo le este resedinta. Langa gara, pe centura, sau ori unde vreti. Totul este ca s-au gasit si se gasesc peste tot, da, peste tot , maica, precum securitatea ! Ne-am facut probleme fara rost.
Mai este vorba de niste atomice, dar nici astea nu pericliteaza siguranta nationala daca sunt luate cu grija si ci putina apa!
Dormiti in pace!