wwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwww Duce vestea: repetenti
Se afișează postările cu eticheta repetenti. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta repetenti. Afișați toate postările

luni, 11 iulie 2011

Bac 2011, perle si bancuri


Ce a picat la bac?
Tot liceul…
_______________________________

In fata liceului inainte de examenul de bac un taran cu un vitel legat de sfoara. Un profesor care trecea pe acolo se opreste si-l intreaba mirat:
- Ce faci cu dobitocu asta la liceu, bade?
- Apai, dom’profesor, dobitocu-i la examen, asta-i numa pila!