Cristian GOG In Finala Romanii Au Talent - 11 Mai 2012 VIDEO, Romanii au talent Sezonul 2 online, Romanii au talent Sezonul 2 live, Romanii au talent Sezonul 2 in direct, Romanii au talent Sezonul 2 11 mai 2012, Finala Romanii au talent Sezonul 2 online, Romanii au talent 2012 FINALA ONLINE, Video Romanii au talent Sezonul 2 FINALA, Romanii au talent 11 mai 2012 video online
marți, 15 mai 2012
Crisian Gog despre trucurile sale
Trucurile sunt pentru toata lumea. "Trucurile mele, da, sunt ieftine, pentru ca folosesc materiale nu foarte costisitoare", a incercat el sa indulceasca situatia.
marți, 8 mai 2012
Batrani sunt numai, noi nu
Te-ai simtit vreodata vinovat/a privindu-i pe unii de varsta ta si gandind "Eu nu arat chiar asa batran/a!"?
Ei bine, atunci o sa-ti placa poanta urmatoare :
Stateam in sala de asteptare pentru prima intalnire programata la dentist cand i-am vazut diploma atarnata pe perete. Citind numele, mi-am amintit deodata un baiat brunet, inalt si frumos cu acelasi nume.
Ei bine, atunci o sa-ti placa poanta urmatoare :
Stateam in sala de asteptare pentru prima intalnire programata la dentist cand i-am vazut diploma atarnata pe perete. Citind numele, mi-am amintit deodata un baiat brunet, inalt si frumos cu acelasi nume.
Fusesem colegi de liceu cu vreo 40 de ani in urma si ma intrebam daca
putea sa fie acelasi tip pentru care nutream o pasiune secreta.
Cand am intrat in cabinetul lui, am lepadat pe loc gandul acela.
Cheliosul cu trasaturi brazdate era mult prea batran ca sa fi fost iubirea mea secreta... oare? Dupa ce s-a uitat la dintii mei mi-am facut curaj si l-am intrebat daca a facut liceul la "Sf. Sava".
"Sigur ca da, doamna! Cum ati ghicit?" a raspuns, plin de mandrie.
"Cand ati absolvit?", l-am intrebat.
"In 1959. De ce ma intrebati?"
"Ei bine, ai fost in clasa mea!", am exclamat.
Si atunci, cheliosul zbarcit m-a intrebat: "Ce materie ati predat?"
Cheliosul cu trasaturi brazdate era mult prea batran ca sa fi fost iubirea mea secreta... oare? Dupa ce s-a uitat la dintii mei mi-am facut curaj si l-am intrebat daca a facut liceul la "Sf. Sava".
"Sigur ca da, doamna! Cum ati ghicit?" a raspuns, plin de mandrie.
"Cand ati absolvit?", l-am intrebat.
"In 1959. De ce ma intrebati?"
"Ei bine, ai fost in clasa mea!", am exclamat.
Si atunci, cheliosul zbarcit m-a intrebat: "Ce materie ati predat?"
marți, 1 mai 2012
Abonați-vă la:
Postări (Atom)